Jakość

Jakość jest priorytetem w firmie Baldwin Filters

Zespół inżynierów firmy Baldwin wciąż szuka sposobów na ulepszenie naszych produktów. Rozpoczynając pracę od podstawowego projektu urządzeń do filtracji, przy użyciu najnowszych technologii, takich jak modelowanie CAD 3-D i tworzenie prototypów metodą stereolitografii, grupa inżynierów wyznacza nowe standardy dzięki innowacyjnym, opatentowanym konstrukcjom, takim jak filtry powietrza Radial Seal, samoodpowietrzające się zawory spustowe separatorów paliwa/wody i produkty wykorzystujące kontrolowane uwalnianie środków do zastosowania w układach chłodzenia.

Naszym celem jest projektowanie filtrów, które spełniają lub przekraczają wymagania specyfikacji OEM. Wszystkie filtry firmy Baldwin są testowane w naszym nowoczesnym centrum technicznym i poddawane szczegółowym testom w terenie.

Jakość jest największym priorytetem dla firmy Baldwin Filters. Firma Baldwin Filters nie jest jedynie przedsiębiorstwem, które zajmuje się składaniem filtrów, tak jak wiele innych dużych firm. Zintegrowany pionowo proces produkcyjny pozwala firmie Baldwin zapewnić maksymalny poziom kontroli i spójności, nie tylko przy produkcji filtrów, ale także przy produkcji komponentów do filtrów.

Praktyka budowy filtra od podstaw pozwala na kontrolę jakości i kosztów, dając firmie Baldwin Filters przewagę nad konkurencją. Aby dowieść swemu zaangażowaniu w dostarczaniu jakości, firma Baldwin Filters uzyskała i utrzymuje w swoich zakładach certyfikaty TS 16949 oraz ISO 9001.

Podobna tematyka